carat_cubd1253a0
CARAT CUBD1253A0 Premium slijpkop voor baksteen 125 x 22,23 mm
 83,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Dustec slijpkop premium, type baksteen
  • Hoge kwaliteit, zeer lange levensduur
  • Dubbele rij segmenten
  • Voor het slijpen van zachte, zanderige steensoorten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Type aansluiting: Asgat
  • Segmenthoogte: 4 mm
  • Voor materiaal: Steen
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452998878
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUBD1253A0
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Type aansluiting
Asgat
Segmenthoogte
4 mm
Voor materiaal
Steen
Diameter
125 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
4 mm